III. Országos Jazz Műveltségi Vetélkedő

FELHÍVÁS || JELENTKEZÉS || LETÖLTHETŐ ANYAGOK || ZSŰRI, DÍJAK || VETÉLKEDŐ MENETE

VETÉLKEDŐ MENETE

Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Visszaigazolás, regionális fordulók időpontjairól és helyszíneiről való értesítés: 2019. január 18.

Online totó, bemutatkozó videó beküldése (www.wetransfer.com vagy www.mammutmail.com segítségével a verseny@bohemragtime.com címre): 2019. január 31-ig.

Regionális fordulók: Budapest Jazz Club: www.bjc.hu
2019. február 16. szombat 12.00:
7-8. oszt.: Csodacsapat (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.), Jazz+Ez (Kecskemét, Kodály Iskola), Soul a Jazz (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk.), Középiskolások-egyetemisták: E-L-V (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.), E7#9 (Szegedi Tudományegyetem)
2019. február 22. péntek 11.00: Középiskolások-egyetemisták: Black Bass, Jazzhands, MeJazz (Budapest, Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimn.), Jazzitáriusok (Gergyószentmiklós, Salamon Ernő Gimn.), Pikulások (Gödöllő, Református Líceum)
2019. február 23. szombat 11.00: 7-8. oszt.: Jazzgyökerek, Mohák (Velence, Zöldliget Magyar-Angol Tannyelvű Baptista Ált. Isk. és Gimn.), TriJazz (Dánszentmiklós, Ady Endre Ált. Isk.), Középiskolások-egyetemisták: Corvin16 (Budapest, Corvin Mátyás Gimn.), Jazztelen (Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Budapest és Pannon Egyetem, Pécs)
ONLINE (Skype-os) részvétel egyeztetett időpontban: Középiskolások-egyetemisták: Jazz Hoacin (Pannonhalmi Bencés Ginázium)

Országos döntő: 2019. március 30., szombat 10.30 (Kecskemét, Hírös Agóra, a XXVIII. Nemzetközi Bohém Ragtime & Jazz Fesztivál keretében: www.bohemfesztival.hu)


REGIONÁLIS FORDULÓK EREDMÉNYEI (a döntőbe jutott csapatokat vastaggal szedtük)

7-8. osztályos korcsoport:
Csodacsapat (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.)
Jazz+Ez (Kecskemét, Kodály Iskola)
Jazzgyökerek (Velence, Zöldliget Magyar-Angol Tannyelvű Baptista Ált. Isk. és Gimn.)
Mohák (Velence, Zöldliget Magyar-Angol Tannyelvű Baptista Ált. Isk. és Gimn.)
Soul a Jazz (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk.)
TriJazz (Dánszentmiklós, Ady Endre Ált. Isk.)

Középiskolás-egyetemista korcsoport:
Black Bass (Budapest, Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimn.)
Corvin16 (Budapest, Corvin Mátyás Gimn.)
E-L-V (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.)
E7#9 (Szegedi Tudományegyetem)
Jazz Hoacin (Pannonhalmi Bencés Ginázium)
Jazzhands (Budapest, Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimn.)
Jazzitáriusok (Gergyószentmiklós, Salamon Ernő Gimn.)
Jazztelen (Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Budapest és Pannon Egyetem, Pécs)
MeJazz (Budapest, Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimn.)
Pikulások (Gödöllő, Református Líceum)
 


Kapcsolat:
Cím: Kecskeméti Jazz Alapítvány, 6001 Kecskemét, Pf. 652.
E-mail: verseny@bohemragtime.com
Tel.: +36-20-336-4620 (Mihálka Brigitta asszisztens)