Programok

KÍSÉRŐPROGRAMOK: 

– JAZZFŐVÁROS futóverseny (2019. aug. 3. szombat 11.30, Domb)
– swingtánckurzusok (2019. aug. 1-4. csütörtök-vasárnap)
– Decathlon Sportpark (2019. aug. 3-4. szombat-vasárnap)
– strand (nyitvatartás: 9.00-20.00): a fesztiválkarszalaggal a strand és a csúszda ingyenesen használható, a wakeboard-pálya belépődíjas

RÉSZLETES ZENEI PROGRAM:

Augusztus 1. csütörtök (nulladik nap) / Aug 1, Thursday (Day Zero) 18.00-23.00
INGYENES / FREE OF CHARGE

TÁNCSÁTOR / DANCE MARQUEE
18.00-19.00 swingtáncóra kezdőknek /swing dance lesson for beginners
19.00-22.00 swingtáncparty élőzenére / swing dance party: Bohém Trió (H), George Washingmachine Quartet (AUS/F/UK)
22.00-23.00 swingtáncparty DJ-vel / swing dance party with DJ

Augusztus 2. péntek (első nap) / Aug 2, Friday (Day One) 11.00-02.00
NAPIJEGY / DAY TICKET: 4.000 HUF (ESTI JEGY 21.00 után / NIGHT TICKET after 21.00: 2.000 HUF)

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE
18.30-19.30 Dániel Balázs Trió & Pleszkán Écska (H), featuring Jerome Etcheberry (F) & Attilio Troiano (I)
20.15-21.15 The Busquitos (NL), featuring George Washingmachine (AUS)
22.00-23.00 Bényei Tamás & a Gramophonia Hot Jazz Orchestra (H)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE
14.30-15.30 Hot Jazz Band (H)
15.30-16.30 Bechet-Mezzrow Revisited Project (UK/H): Goff Dubber ss/cl, Mátrai Zoltán ss/cl, Nagy Iván p, Gyárfás István g, George Trebar sb, Cseh Balázs dr
16.30-17.30 George Washingmachne Quartet (AUS/F/UK)
17.30-18.30 Szekszárd Junior Stars Big Band (H)
19.30-20.15 BrassDance (H)
21.15-22.00 BrassDance (H)
23.00-24.00 Magyar All Stars (H/NL): Szalóky Béla tp, Korb Attila tb, Dennert Árpád cl/ts, Nagy Iván p, Gyárfás István g, Ronald de Jong sb, Cseh Balázs dr

STRANDSZÍNPAD / BEACH STAGE
11.00-12.00 TBA
12.00-13.00 The Blues Messengers (A)
13.00-14.00 Jerome Etcheberry Trio (F/AUS/UK)
14.00-15.00 Sax on the Beach (I/NL/H): Mátrai Zoltán ss, Attilio Troiano as, Thomas Streutgers ts, Dennert Árpád ts, Korb Attila bs, Gyárfás István g
15.00-16.00 The Busquitos (NL)
16.00-17.00 Hungarian Banjo Kings (H)
17.00-18.00 Brass de Luxe (H/I): Szalóky Béla, Korb Attila, Kovács Tamás, Attilio Troiano, Vincenzo Cristallo, Gianfilippo Direnzo, Cseh Balázs
18.00-19.00 Pair of Jazz (H)
19.00-20.00 TBA
20.00-21.00 The Blues Messengers (A)
21.15-22.15 Attilio Troiano Trio (I)

TÁNCSÁTOR / DANCE MARQUEE
13.30-14.30 swingtáncóra kezdőknek /swing dance lesson for beginners
17.30-18.30 swingtáncóra kezdőknek /swing dance lesson for beginners
24.00-02.00 Miss Mikey May & the Organ Grinders (ISR/CZ), jam session

Augusztus 3. szombat (második nap) / Aug 3, Saturday (Day Two) 11.00-02.00
NAPIJEGY / DAY TICKET: 5.000 HUF (ESTI JEGY 21.00 után / NIGHT TICKET after 21.00: 2.000 HUF)

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE
18.30-19.30 Tom White & the Mad Circus (H)
20.15-21.15 French All Stars (F/H/UK): Olivier Franc ss, Benoît de Flamesnil tb, Jerome Etcheberry tp, Korb Attila p, Dave Blenkhorn g, George Trebar sb, TBA dr
22.00-23.00 Bohém Ragtime Jazz Band & Bolba Éva (H)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE
12.30-13.30 Dániel Balázs (H)
13.30-14.30 The Blues Messengers (A)
14.30-15.30 The Busquitos (NL)
15.30-16.30 Attilio & Attila (I/H): Attilio Troiano trio featuring Korb Attila
16.30-17.30 Sárik Péter Trió (H)
17.30-18.30 Kecskemét Jazz Orchestra (H)
19.30-20.15 Funny Fellows (SK)
21.15-22.00 Funny Fellows (SK)
23.00-24.00 Festival All Stars (F/I/H): Jerome Etcheberry, Attilio Troiano, TBA, TBA, Vincenzo Cristallo, Gianfilippo Direnzo, TBA)

STRANDSZÍNPAD / BEACH STAGE
11.00-12.00 Attilio Troiano Trio (I) 
12.00-13.00 Bohém Trió (H)
13.00-14.00 George Washingmachine Trio (F/AUS/UK)
14.00-15.00 Jazzterlánc (H)
15.00-16.00 Dániel Balázs Trió (H)
16.00-17.00 Miss Mikey May & the Organ Grinders (ISR/CZ)
17.00-18.00 Manouche Project (AUS/NL/UK): George Washingmachine vl, Jelle van Tongeren vl, Dave Blenkhorn g, Michale Seraus g, George Trebar sb
18.00-19.00 Debrecen Dixieland Jazz Band (H) featuring Olivier Franc & Benoît de Flamesnil (F)
19.00-20.00 The Blues Messengers (A)
20.00-21.00 The Busquitos (NL)
21.15-22.15 Jazzkívánságműsor magyarul: Sárik Péter Trió & Falusi Mariann (H)

TÁNCSÁTOR / DANCE MARQUEE
13.30-14.30 swingtáncóra kezdőknek /swing dance lesson for beginners
17.30-18.30 swingtáncóra kezdőknek /swing dance lesson for beginners
24.00-02.00 Miss Mikey May & the Organ Grinders (ISR/CZ), jam session

DOMB / HILL
11.00-11.30 Funny Fellows (SK)
11.30 JAZZFŐVÁROS futás / JAZZ CAPITAL Run

DECATHLON SPORTPARK
11.00-21.00 JAZZFŐVÁROS Kupa / sportjátékok (foci, asztalitenisz, tollas, trambulin, ugrálóvár, Oxelo-pálya: gördeszka stb.)

Augusztus 4. vasárnap (harmadik nap) / Aug 4, Sunday (Day Three) 11.00-16.00
NAPIJEGY / DAY TICKET: 3.000 HUF

STRANDSZÍNPAD / BEACH STAGE
11.00-12.00 Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája (H) 
12.00-13.00 Funny Fellows (SK)

CARGOPORT SZÍNPAD / CARGOPORT STAGE
13.00-14.00 George Washingmachine Quartet (AUS/F/UK)
14.00-15.00 The Busquitos (NL)
15.00-16.00 Ricky & the Drunken Sailors (H)

TÁNCSÁTOR / DANCE MARQUEE
10.00-11.00 swingtáncóra kezdőknek /swing dance lesson for beginners
16.00-17.00 swingtáncóra kezdőknek /swing dance lesson for beginners

DECATHLON SPORTPARK
11.00-16.00 JAZZFŐVÁROS Kupa / sportjátékok (foci, asztalitenisz, tollas, trambulin, ugrálóvár, Oxelo-pálya: gördeszka stb.)