Programok

KÍSÉRŐPROGRAMOK 2021: 

– Veteránautó kiállítás (aug. 6.)
– Decathlon Sportpark (aug. 7-8.)
– JAZZFŐVÁROS futás (aug. 7. 10.00)
– Logall tájékozódási futás (aug. 8. 10.00)
– strand (nyitvatartás: 9.00-20.00): a fesztiválkarszalaggal a strand és a csúszda ingyenesen használható, a wakeboard-pálya belépődíjas

A fesztivál házigazdája: Freddie

A JAZZFŐVÁROS fesztivál mindig a hatályos rendeletek betartásával kerül megrendezésre, 2021-ben a rendezvény látogatása védettségi igazolványhoz kötött! Védettségi kártya hiányában a koronavírus elleni oltottságukat hivatalosan igazolni tudókat is beengedjük.

MEGHÍVOTT ELŐADÓK 2021:

Augusztus 5. csütörtök (nulladik nap) / Aug 5, Thursday (Day Zero) 18.00-23.00
INGYENES / FREE OF CHARGE

NAGYSÁTOR:
18.00 swingtánctanítás kezdőknek / swing dance lesson for beginners
19.00 FUTURE GENERATION 1: Ittzés Márton 6 éves (dob)
19.30 Jazz Camp All Stars (H)
20.45 Árpi Show (H)
22.00 Swing DJ

Augusztus 6. péntek (első nap) / Aug 6, Friday (Day One) 16.00-02.00
NAPIJEGY / DAY TICKET: 6.000 HUF (ESTI JEGY 21.00 után / NIGHT TICKET after 21.00: 3.000 HUF)

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE:
18.00-19.00 Jumpin' Matt & his Combo (H)

20.00-21.00 Hot Jazz Band: Papa Fleigh Memorial Band (H)
22.00-23.00 Tóth Vera & Budapest Jazz Orchestra (H)

CARGOPORT SZÍNPAD / CARGOPORT STAGE:
16.00-16.30 Bohém Trió (H)
17.00-18.00 Leslie Fodor Swing Unit (H)
19.00-20.00 Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája (H)
21.00-22.00 Penge Benge Jazz Band (H)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE:
23.30-0.30 Festival All Stars (INT): Bényei Tamás (H) tp, Kovács Tamás (H) tb, Mátrai Zoltán (H) cl/ts, Uwe Rössler (D) p, Tijn Trommelen (NL) g, Korb Attila (H) bs, Cseh Balázs (H) dr
0.30-2.00 jam session

KISSÁTOR / SMALL MARQUEE:
16.15-17.15 FUTURE GENERATION 2: Swinging Quartet (H)
17.15-18.15: Side By Side (H) & Eddie Metz Jr. (USA)

DOMB BEACH JAZZ LOUNGE:
19.30-20.30 Candy Men (H)
21.15-22.15 Three O Trommelen (NL) & Stefan Rey (D)
23.00-24.00 Grunting Pigs (H)

HAJDÚSZOBOSZLÓ, Szoboszló Dixie Days:
21.00-22.00 Prohibition Stompers (A)

Augusztus 7. szombat (második nap) / Aug 7, Saturday (Day Two) 11.00-02.00
NAPIJEGY / DAY TICKET: 6.000 HUF (ESTI JEGY 21.00 után / NIGHT TICKET after 21.00: 3.000 HUF)

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE:
18.00-19.00 Three O Trommelen Plus Three (NL/D/USA)
20.00-21.00 Prohibition Orchestra (A)
22.00-23.00 Bohém Ragtime Jazz Band (H)

CARGOPORT SZÍNPAD / CARGOPORT STAGE:
12.00-13.00 Miskolc Dixieland Band (H)
17.00-18.00 Szőke Nikoletta Swing Project (H)
19.00-20.00 Francesca Leone Quartet (I)
21.00-22.00 Benkó Dixieland Band (H)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE:
13.00-14.00 FUTURE GENERATION 3: Papp Brothers (INT): Papp Márton (H) as, Papp Mátyás (H) tp/tb, Korb Attila (H) p, Gyárfás István (H) g, Stefan Rey (D) sb, Falusi Alfréd (H) dr
14.00-15.00 Tom White Acoustic (H)
15.00-16.00 Prohibition Stompers (A)
16.00-17.00 Kecskemét Jazz Orchestra (H) & Pocsai Kriszta (H)
23.30-0.30 Festival All Stars (INT): Korb Attila (H) tp/tb, Szalóky Béla (H) tb/tp, Antoine Trommelen (NL) cl/ts, Nobuo Watanabe (JP) p, Gyárfás István (H) g, Stefan Rey (D) sb, Eddie Metz Jr. (USA) dr
0.30-2.00 jam session

KISSÁTOR / SMALL MARQUEE:
11.30-12.30 Delta Bastards (URU/CDN)
12.30-13.30 Uwe Rössler (D) & Eddie Metz Jr. (USA)
13.30-14.30 Nobuo Watanabe (JP)
14.30-15.30 Bundzik István (H)
15.30-16.30 Nagy Iván (H)
16.30-17.30 Dániel Balázs (H)
17.30-18.30 Gyárfás István (H) & Mátrai Zoltán (H)

DOMB BEACH JAZZ LOUNGE:
15.30-16.30 Tom White Acoustic (H)
19.30-20.30 Valami Swing (H)
21.15-22.15 Delta Bastards (URU/CDN)
23.00-24.00 Francesca Leone & Guido di Leone (I)

DECATHLON SPORTPARK (JAZZFŐVÁROS Futás/JAZZ CAPITAL Run):
10.00-11.30 Tom White Acoustic (H)

Augusztus 8. vasárnap (harmadik nap) / Aug 8, Sunday (Day Three) 10.30-16.00
NAPIJEGY / DAY TICKET: 6.000 HUF

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE:
11.00-12.00 Three O Trommelen Plus Three (NL/D/USA)
13.00-14.00 Francesca Leone Quartet (I)
15.00-16.00 Falusi Mariann & Bosch Budapest Big Band (H)

CARGOPORT SZÍNPAD / CARGOPORT STAGE:
10.30-11.00 Bohém Trió (H)
12.00-13.00 Delta Bastards (URU/CDN)
14.00-15.00 Prohibition Stompers (A)

BUDAPEST, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum / Hungarian Museum of Trade and Tourism:
19.00-21.00 Francesca Leone Quartet (I)